LONDON - NEW YORK - SINGAPORE

Dlaczego Alpha?

Mechanik nie nauczy się działania silnika tylko z podręcznika. Musi on zakasać rękawy, podnieść maskę samochodu i ubrudzić ręce. Analogicznie, aby szkolenie było bardziej efektywne, uczestnicy muszą wypróbować nowe umiejętności w bezpiecznym środowisku umożliwiającym interakcję.

Z naszego doświadczenia wiemy, że uczenie się poprzez praktykę jest bardziej efektywne niż tradycyjna nauka w klasie.

Nasze szkolenia polegają na natychmiastowym wdrażaniu nowych idei w życie. Nasze nauczanie przylega do ucznia i zostaje z nim.

Co stanowi o efektywności naszych szkoleń?

Jeśli mówimy o rozwijaniu talentów, trzy cechy wyróżniają nasze programy, są one:

Praktyczne

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez zawodowych doradców z doświadczeniem w branży. Każdy z prowadzących wnosi do szkolenia całe swe komercyjne doświadczenie życiowe, przepracowawszy w danej branży wiele lat, na różnych stanowiskach.

Dopasowane

Jeśli wyobrazimy sobie typową sesję szkoleniową, zazębia się ona z codziennym życiem pracownika poprzez scenariusze, w które wyposażone są nasze symulacje, stanowiące integralną część programów. Wszystkie nasze szkolenia stworzone są w taki sposób, aby były niezapomniane, co sprawia, że niezapomniane stają się również umiejętności nabyte przez uczestników.

Wciągające

Kiedy szkolenie jest wciągające, uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że się uczą. Począwszy od konkurencji, po zawody drużynowe, wszystkie te metody angażują naszych uczestników. W naszych szkoleniach opuszczamy salę wykładową i udajemy się do warsztatu, gdzie trzeba zakasać rękawy i ubrudzić ręce.

Partners & Accreditations